Ogłoszenie

<font color=red><font size=4><b>Odliczanie czasu</font>

NiusyNiusy

Zasady Forum

Regulamin Forum
UWAGA! Przeczytanie tego regulaminu wymagane jest, aby rejestracja przebiegła pomyślnie.
1.a 1. Każdy użytkownik ma prawo założyć jedno konto na forum. Inaczej mówiąc - jedna fizyczna osoba ma prawo do jednego konta pod jednym nickiem. Rejestracje więcej niż jednego konta przez jedną i tę samą osobę są zagrożone warnem lub banem dla pierwszego zarejestrowanego konta, a nowo powstałe (kolejne) konto będzie usuwane wraz z nowymi postami. Szczególnie surowo będą karane osoby, które zostały już odrzucone/ zbanowane i pod fałszywym nickiem kolejny raz zarejestrowały się/ złożyły podanie o przyjęcie...

1.b Jeśli grasz w GRID, to jako nick'a na tym forum koniecznie wpisz ten, który używasz właśnie w grze online!

1.c Użytkownik musi obowiązkowo uzupełnić swój profil wpisując: numer GG oraz opcjonalnie nick Xfire. Jeśli posiadasz konto na YouTube także obowiązkowo musisz podać swój nick w profilu użytkownika. Nie podanie tych danych niekorzystnie wpłynie na ocenę kandydata.

1.d Osoba zakładająca konto na forum TD tylko po to, by napisać ogłoszenie prowadzące do innego serwisu w celu reklamy, promocji i informacji tegoż serwisu i zrobi to BEZ zgody administratora zostanie ukarana banem.

1e. Zabrania się także umieszczania linków do jakichkolwiek innych serwisów użytkownikom niezarejestrowanym, piszącym w dziale dla Gości. Takie adresy będą usuwane, a autor zabronionego posta może otrzymać ban na IP bez dodatkowego uzasadnienia.

2. Nie klniemy na forum, w ChatBox’ie oraz podpisie, nie używamy niesmacznych żartów o żenująco niskim poziomie. Nie obrażamy innych użytkowników, zarówno na forum, jak i w grze.

3. Na forum nie publikujemy linków do stron pornograficznych czy zawierających oprogramowanie pirackie ("warez"), numery seryjne ("seriale") czy łamiące zabezpieczenia ("cracki"). Usuwane będą także adresy stron zawierające linki do stron pirackich. Zabrania się też umieszczania linków do filmów, utworów muzycznych i innych mediów chronionych prawem autorskim. Takie wpisy będą natychmiast kasowane, a nie przestrzeganie tego zakazu kończy się warnem, a jeśli to nie pomoże banem na forum.

4. Staramy się pisać poprawną polszczyzną.

5. Używamy opcji szukaj, zanim założymy nowy temat.

6. Nie wklejamy żadnych linków w tematach do tego nie wskazanych.

7. Nie nadużywamy emotikonów (bez uzasadnienia ;) ).

8. Zakładamy wątki w odpowiednich dla nich działach.

9. Nie piszemy dużymi literami, zwłaszcza w temacie wątku... Nie używamy przełączników [ b ] i [ i ] bez konkretnego powodu (np. podkreślenie części wypowiedzi (b) lub gdy cytujemy (i). Punkt nie dotyczy admina i moderatora.

10. Nie powinno się cytować długiej na dwie strony wypowiedzi tylko po to, by dopisać "Zgadzam się!". Cytujmy jedynie krótkie fragmenty, mające przypomnieć, o co chodziło w cytowanej wypowiedzi.

11. Sygnatura (podpis) powinna być stosunkowo krótka - najwyżej 3-4 linie (lub obrazek o podobnej wysokości). Zabrania się używania animacji, zarówno w podpisie, jak i avatarze!

12. Zabronione jest tzw. "nabijanie postów" (dodawanie do każdego wątku kilkudziesięciu wypowiedzi na godzinę o treści "Ok", "Aha", "Popieram" itp.) i szczególnie: " hahahah :D "

13. Zabronione jest tworzenie takich samych wątków w kilku różnych działach. Powtarzające się wątki będą usuwane.

13.a Zabrania się umieszczania linków do serwisów, które liczą ich klinięcia jako ugryzienia, uderzenia, wrzucone menelskie monety i inne tego typu "ch**e móje". Takie linki na CB, w postach lub podpisie będą karane banem!

14. Administrator forum www.teamdoom.pun.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum przez użytkowników.

15. Zachęcam każdego, kto chce podnieść poziom swoich wypowiedzi na forum do przeczytania tego niezwykle ciekawego, a zarazem pouczającego "tutoriala". W celu uniknięcia rejestracji botów oraz n00bów obowiązkowo należy w ciągu godziny od rajestracji na forum przesłać pusty mail (w temacie wpisz: rejestracja) na adres: dia8el(małpa)gmail.com

16. Za wszelką cenę staramy się, by obrazki wklejane na stronę miały możliwie małe rozmiary. Najlepszym rozwiązaniem jest stosowanie miniaturek. Zachęcamy także bardzo do korzystania z albumu Picasa , ewentualnie www.tinypic.com... Korzystanie z serwisów typu www vpx pl itp jest zabronione.

17. Obrazki które wklejacie powinny mieć zawsze szerokość 640 pix Unikniecie wówczas przeskalowania.

18. Pisanie kolejnego posta pod swoim własnym postem jest dopuszczalne tylko w galerii. W innych przypadkach takie posty mogą zostać przeniesione do okrągłego segregatora (czyt: śmietnika).

19. Użytkownicy forum www.teamdoom.pun.pl mają obowiązek stosowania się do Regulaminu.

20. Nie stosowanie się do ww. zasad skutkuje ostrzeżeniem, ograniczeniem dostępu do forum, a ostatecznie całkowitym usunięciem konta.

21. Administrator (i Mod w porozumieniu z Adminem) może w dowolny sposób zinterpretować i zmienić treść tego regulaminu.

22. Wszelkie zmiany regulaminu obowiązują członków Forum od dnia jego aktualizacji.
Aktualizacja: 28-10-2009 r.
Zanim zechcesz z nami się ścigać przeczytaj także Zasady Team DOOM

Various Artists Exclusive Tunes S.G. 32
Aktualizacja 02-10-2010

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ktk2010.pun.pl www.mafiaczarnylotos.pun.pl www.kaishaku.pun.pl www.rww.pun.pl www.forummenelgame.pun.pl