Ogłoszenie

<font color=red><font size=4><b>Odliczanie czasu</font>

NiusyNiusy

#1 2018-03-18 16:59:20

nataka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-03-18
Posty: 9

Agencja ochrony warszawa

Dzień dobry,

Każdy potrzebuje czuć się bezpiecznie i dlatego warto być zawsze na bieżąco z tym co się dzieje na zewnątrz dlatego, pragnę poinformować że agencja ochrony warszawa zapewni państwu spokój i bezpieczeństwo 24h na dobę najważniejsze to czuć się bezpiecznie


http://awsb-hektor.pl/wp-content/uploads/2017/06/linetel.jpg

Offline

 

#2 2018-07-16 09:41:24

nataka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-03-18
Posty: 9

Re: Agencja ochrony warszawa

Raczej nie. Po kliknięciu w te słowa z ramki uzytkownik przejdzie do innego wyniku wyszukiwań. Twoja reklama się ukaże po raz drugi jeśli to słowo spełnia warunek, ale będzie to potraktowane jako kolejne wyszukiwanie i kolejna aukcja.

Offline

 

#3 2018-07-17 14:55:52

 Kwiatek

-TDc-beginner

13837282
Skąd: Zegrze
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 286
GRID: KwiatekPL
YouTube: SzczwanyGapa

Re: Agencja ochrony warszawa

Jeżeś tego taki pewyn?


________________________
Flowa Masta Supah Dupah Fly
http://oi51.tinypic.com/219sxhc.jpg
http://card.psnprofiles.com/1/p_kwiatek.png

Offline

 

#4 2018-09-04 13:09:12

nataka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-03-18
Posty: 9

Re: Agencja ochrony warszawa

Mówiąc o pana William, ja odruchowo powiedzieć, że mieliśmy kucharkę, nie wynająć jeden. Własność jest osadzona w czasowniku. Nie wystarczy powiedzieć, że zatrudniliśmykucharz, ponieważ pan William nie był po prostu pracownikiem. Był sługą. Nasz sługa. Rano miał przygotowaną kawę, a jeśli chcieliśmy: świeże owoce, jajka sadzone, bekon, gofry, naleśniki, steki, smażone ziemniaki, chapati, aloo daal. Gdybyśmy o to zapytali, wstałby wcześniej, żeby upiec świeży chleb, ale byliśmy zadowoleni z kawy. Gdy byliśmy w pracy i szkole (2 były takie same, moja żona i ja, międzynarodowi nauczyciele szkolni i nasze dzieci) Pan William robił łóżka, mył i prasował ubrania, szorował podłogi i przygotowywał kolację. Wracaliśmy do domu każdego popołudnia na gorący posiłek, bez sprzątania i tę specjalną wieczorną herbatę z kardamonu, którą tylko on mógł zrobić. Gdybyśmy mieli towarzystwo, poinformowalibyśmy pana Williama o naszych zamiarach rano. A potem od początku do końca imprezy nie wykonywaliśmy żadnej pracy.

Offline

 

#5 2018-09-04 13:22:45

kryniforuk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-09-04
Posty: 2

Re: Agencja ochrony warszawa

A potem są pieniądze. Wiele z tego, co robimy w domu w Ameryce - pranie, jedzenie, czyszczenie - nie odbywa się dokładnie według wyboru, ale kosztu. Prawdziwy sługa domowy żyje w płacy i wynagradza świat oprócz tych, na których uczęszcza. W Lahore zapłaciliśmy naszemu kucharzowi wynagrodzenie porównywalne z lokalnymi nauczycielami. Był więc w lokalnej niższej klasie średniej. Ale to my, głupi Amerykanie. Średnia dla sługi wynosiła jedną czwartą tego, co zapłaciliśmy, lub mniej, co samo w sobie było o rząd wielkości mniejsze od tego, co zarobiliśmy dla naszej pracy. (I może nie umknęło uwadze, że sami byliśmy nauczycielami, którzy płacili panu Williamowi taką samą pensję, jak lokalny nauczyciel: bycie zachodnim, białym i angielskim oraz wszystkie inne mniej oczywiste aspekty naszych przywilejów i statusu oznaczały nie byli tacy sami jak lokalni nauczyciele.

Offline

 

#6 2018-09-12 10:54:22

nataka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-03-18
Posty: 9

Re: Agencja ochrony warszawa

Śmierć zaufania w mediach społecznościowych
Era zaufania, aby zdobyć nasze wiadomości w mediach społecznościowych, dobiegła końca, dzięki wielu kontrowersjom. Nawet teraz, gdy startupy chcą opuścić Dolinę Krzemową. Regionalne koszty utrzymania to wysyłanie startupów i pakowanie pracowników. Według The Economist , 46% mieszkańców Bay Area twierdzi, że planuje opuścić obszar w ciągu najbliższych kilku lat, z 34% w 2016 roku.

Zaufanie do mediów społecznościowych zostało złamane, a Dolina Krzemowa może już nigdy nie być tym samym, co entuzjazm dla kolejnych fal przesuwania technologii z Kalifornii do Chin. Bullet Messenger i Douyin pokazują, że aplikacje w Chinach jeszcze nie osiągnęły złotego wieku. To jak WeChat jest bardziej użyteczne dla konsumentów niż WhatsApp, Instagram i Facebook połączone.

Exodus z mediów społecznościowych nadal się zwiększa
Zachodni konsumenci w Ameryce Północnej i Europie wydają się szczególnie skłonni do opuszczania mediów społecznościowych, gdy Millennials dojrzewają i "przejmują" media społecznościowe jako ćwiczenie w bezsensownej konsumpcji cyfrowej. W tym samym czasie młodsi Millennials i GenZ przechodzą do pierwszej konsumpcji wideo. To tragiczna wiadomość dla starszych kanałów, takich jak Facebook, Twitter i LinkedIn. Era algorytmicznego źródła informacji, w której osobiste, wiadomości i spam są ze sobą powiązane, może dobiegać końca.

Offline

 
Various Artists Exclusive Tunes S.G. 32
Aktualizacja 02-10-2010

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
warszawa historia nazwisk rodu Komza vw bora niechce odpalic z rana na gazie odpala gdy mowie o slubie ona sie zlosci on mi nie wierzy